0532 351 90 97

Müşteri Destek

yalcinkayahafriyatinsaat@gmail.com

E-Mail Adresi

08:00 - 18:00

Çalışma Saatleri


Moloz Taşıma

Büyük ya da küçük her türlü ev, bina ve duvar yıkımı işlerinde tecrübeli ustalarımız siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Yıkım ve kırım işleri alanında duvar yıkma, asfalt ve beton kesme, beton kırma, şap betonu kırma, ofis ya da evlerin oda duvarlarını kırma, balkonu mutfağa dahil etme, oda genişletme, ev ve bina yıkımı işlerinizi sorunsuz ve kısa bir zaman içinde çözüme ulaştırmaktayız.

İstanbul Yıkım ve Kırım İşleri

İstanbul, Avrupa ve Asya kıtasında yer alan tüm ilçelerine kaliteli hizmet sunan firmamız en güvenilir ekipmanlar ve tecrübeli işinin ehli olan ustalar ile çalışmaktadır. İş güvenliği konusunda titiz bir tutum sergileyen Yalçınkaya Hafriyat çalışma alanında olması gereken tüm güvenlik önlemlerini alarak yıkım ve kırım işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Yıkım ve Kırım İşlerinde Güvenilir Adres

İstanbul’un en güvenli ve kaliteli hizmetlerini sunmakta olan Yalçınkaya Hafriyat, yıkım ve kırım işi ile ilgili olarak sizin de bütçenizi sarsmayacak olan fiyat teklifinin hemen ardından sizin belirlediğiniz tarihte ve günde çalışmalara başlayacaktır. Her zaman müşterilerinin menfaatlerini koruyup kollayan firmamız en kısa süre içinde yıkım ve kırım işini tamamlayarak verilen tarihte çalışmasını bitirip ve geride toz toprak moloz pisliği bırakmadan temiz bir şekilde size teslim edecektir.

Kış mevsiminin yaklaşmaya başladığı şu günlerde, sizlerde bir an önce ev ya da işyerinizde bir yenilik yapmak ve odaları genişletmek, balkonunuzu eve dahil etmek istiyorsanız yıkım ve kırım işlerinde İstanbul’un en güvenilir adresi olan Yalçınkaya Hafriyat arayarak bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

Hızlı iletisim
  • 0532 351 90 97
  • 0532 351 90 97
  • yalcinkayahafriyatinsaat@gmail.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim